Jubileusz 85. urodzin Pana Profesora Józefa Stanielewicza

W imieniu zespołu pracowników Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego serdeczne gratulacje i życzenia złożył Jubilatowi w okolicznościowym adresie dyrektor Instytutu prof. Kesra Nermend. Była to okazja by wyrazić Panu Profesorowi Józefowi Stanielewiczowi podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz naszej społeczności akademickiej oraz nieoceniony wkład w rozwój szczecińskiego środowiska historyków i ekonomistów transportu. Bogaty dorobek naukowy Pana Profesora z obszaru historii transportu, liczne publikacje popularyzujące rozwój szkolnictwa ekonomicznego na Pomorzu Zachodnim, piastowane funkcje, a zwłaszcza Jego osobowość ukształtowały najlepszy wzorzec Uczonego, Nauczyciela, Mentora i Przyjaciela.

Spotkanie z Jubilatem w murach naszego Instytutu w dniu 6 maja br. zorganizowała prof. Elżbieta Załoga.

Opiekun strony

KZT