Transport w handlu międzynarodowym: wizyta studyjna

W dniu 9 grudnia 2023 roku, podczas zajęć z przedmiotu TRANSPORT W HANDLU MIĘDZYNARODOWYM (kierunek „Logistyka”) odbyła się wyjątkowa wizyta Gościa Specjalnego. Tego dnia za katedrą stanęła nie jak zwykle dr Marta Sidorkiewicz, lecz Pani Ilona Jassa – ekspertka ds. handlu międzynarodowego, reprezentująca firmę Inter Point Sp. z o.o.

Inter Point Sp. z o.o. to polska firma handlowa skupiająca się głównie na imporcie towarów z Chin. Pani Ilona chętnie dzieliła się swoim bogatym doświadczeniem z dziedziny handlu międzynarodowego, dostarczając cennych informacji z praktyki biznesowej. Zajęcia odbyły się w atmosferze praktycznej wymiany wiedzy, umożliwiając studentom aktywne uczestnictwo i zadawanie licznych pytań. Dziękujemy serdecznie Pani Ilonie Jassie za poświęcony czas oraz zaangażowanie podczas grudniowej wizyty w naszej Katedrze. Jej wiedza i doświadczenie wniosły wartościową perspektywę do tematu, co z pewnością przyczyni się do lepszego zrozumienia zagadnień związanych z handlem międzynarodowym przez naszych studentów.

Opiekun strony

KZT